Obszar działań

Franco Cavali - Obszar działańObszarem działania Franco Cavali Design jest teren całej Polski. Nasza siedziba mieści się w Opolu i gwarantujmy każdemu kupującemu kompleksową obsługę, dogodne godziny działalności.

Sieć naszych partnerów pozwala na szybką reakcję na każde zgłoszenie i dotarcie do naszych klientów w dowolne miejsce.

Jednocześnie korzystając z najnowszych osiągnięć technologii komunikacyjnych wyspecjalizowaliśmy się w zdalnej obsłudze klienta tworząc dedykowany panel.

Dział Sprzedaży

mail: kontakt@francocavali.pl
tel: +48 730 296 391

Dział marketingu i administracji

mail: kontakt@francocavali.pl

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, iż świadczone przez nas usługi wychodzą daleko poza zakres projektowania mebli na wymiar.  Na co dzień współpracujemy ze specjalistami od aranżacji wnętrz, którzy śledzą najnowsze trendy w branży. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Nadrzędnym celem Franco Cavali jest zadowolenie klienta, toteż świadczymy kompleksowe usługi. Nasi pracownicy zaprojektują dla ciebie spersonalizowane meble, a specjaliści od aranżacji zadbają o to, aby współgrały one z charakterem wnętrza. W związku z tym, iż zdajemy sobie sprawę, że poszukiwania fachowców z branży budowlano-remontowej nierzadko nastręczają sporo trudności, zachęcamy do skorzystania z usług naszych specjalistów.  Zamontują oni zamówione meble na wymiar, a po zakończeniu prac dokładnie wysprzątają mieszkanie, aby jego właściciele po powrocie do domu mogli zacząć cieszyć się odnowionym wnętrzem.  Jeśli pragniesz zaoszczędzić czas, już dziś skorzystaj z kompleksowych usług oferowanych przez Franco Cavali.

Galeria Franco Cavali