Jak zamówić kuchnię?

meble kuchenne OpoleOd pewnego czasu zastanawiasz się nad zmianą wyposażenia kuchni? Skorzystaj z usług profesjonalistów. Franco Cavali to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, która nie tylko wykonuje spersonalizowane meble, ale też całkowicie bezpłatnie świadczy usługi doradcze.  Nasi specjaliści wsłuchają się w twoje potrzeby i przeprowadzą szczegółowy wywiad, który umożliwi nam realizację twoich oczekiwań.

Jak zamówić kuchnię? Skorzystaj z pomocy specjalistów!

Franco Cavali to firma, która zapewnia profesjonalne doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz, w tym także wyposażenia kuchni. Nasi specjaliści pomogą ci jak najlepiej zagospodarować przestrzeń, którą dysponujesz. Korzystając z naszych porad, dowiesz się, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w przypadku twojego wnętrza, jednocześnie unikniesz najczęściej popełnianych błędów.

Etap 1.  Konsultacja z profesjonalistami

Dobry projektant wnętrz powinien posiadać szeroką wiedzę z różnych dziedzin, która pozwoli mu połączyć walory estetyczne  z funkcjonalnymi.  Nasi specjaliści doskonale znają:

– zasady, którymi należy kierować się przy projektowaniu funkcjonalnej i ergonomicznej kuchni

– najnowsze wzory i trendy

– zasady udanej komunikacji z klientem

– narzędzia pozwalające przygotować profesjonalną i czytelną wizualizację projektu

– asortyment Franco Cavali.

Franco Cavali meble na wymiar

Etap 2. Przeprowadzenie dokładnego pomiaru

Aby aranżacja kuchni zakończyła się sukcesem, przed rozpoczęciem prac nad projektem, niezbędne jest przeprowadzenie szczegółowych pomiarów w lokalu klienta.  To rozwiązanie gwarantuje nam, iż przestrzeń, jaką dysponujesz, zostanie w pełni wykorzystana, a przygotowane przez nas meble doskonale będą współgrały z charakterem wnętrza.  

 

Etap 3. Profesjonalny projekt

Nie da się stworzyć idealnej kuchni bez przygotowania jej projektu. Planując zagospodarowanie przestrzenne pomieszczenia, możemy zastanowić się, które rozwiązania proponowane przez specjalistę ds. aranżacji najlepiej wpisują się w nasze potrzeby i oczekiwania. Marzysz o przytulnej kuchni? Pomożemy ci wybrać meble tworzące ciepłą, rodzinną atmosferę. Stawiasz na nowoczesność i użyteczność? Projektanci Franco Cavali zrobią wszystko, by zrealizować twoje marzenie.

Podczas projektowania kuchni należy dokładnie zastanowić się nad jej funkcją i przeznaczeniem. Jeśli jesteś duszą towarzystwa i często zapraszasz znajomych na kolację, potrzebujesz innych rozwiązań niż domator, który gotuje wyłącznie dla siebie.

Projekt kuchni musi odzwierciedlać podstawowe zasady ergonomii, wszak to pomieszczenie stanowi serce całego domu. Większość z nas żyje w ciągłym niedoczasie, często nie zdajemy sobie sprawy, że właściwy rozkład poszczególnych elementów może pomóc nam zaoszczędzić sporo czasu. Układ kuchni powinien ograniczać ilość ruchów do minimum, wszak przygotowywanie posiłków dla całej rodziny powinno stanowić czystą przyjemność.

Etap 4. Fotorealistyczna wizualizacja

Jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów – któż z nas nie zna tej zasady? Nasi specjaliści przed przystąpieniem do realizacji projektu, zawsze przedstawiają klientowi fotorealistyczną wizualizację. Za jej sprawą klient może przekonać się, czy jego sugestie i prośby zostały dobrze zrozumiane, a całość odpowiada jego potrzebom. Zaletą fotorealistycznych realizacji jest możliwość zaprezentowania każdego, nawet najdrobniejszego detalu, dzięki czemu klient wie, jak po zakończeniu prac będzie wyglądała jego kuchnia.  Franco Cavali oferuje nie tylko możliwość doboru odpowiednich mebli, ale także elementów oświetleniowych, dekoracyjnych oraz kolorów ścian i podłóg.  Zależy nam na tym, aby poszczególne elementy  kuchni tworzyły harmonijną całość, zaś samo pomieszczenie stało się przyjaznym miejscem, w którym z przyjemnością spędza się czas.

Etap 5. Umowa na wykonanie kuchni

Po uzgodnieniu z klientem wszystkich szczegółów i uzyskaniu jego aprobaty, podpisujemy umowę.  Zawiera ona wszystkie precyzyjne ustalenia, które zapadły w trakcie rozmów, wymiany korespondencji elektronicznej i spotkań ze specjalistami Franco Cavali. Na tym etapie przekazujemy klientowi szczegółową specyfikację projektu oraz zasady związane z użytkowaniem mebli, ich dostawą do wskazanego lokalu, rozpakowaniem i montażem. Naszym nadrzędnym celem jest komfort i zadowolenie klienta, toteż po zakończeniu prac zapewniamy dokładne sprzątanie.

kuchnia na wymiar Opole

Etap 6. Dostawa mebli kuchennych do lokalu klienta

Franco Cavali zapewnia transport mebli i gwarancję, że dotrą one do mieszkania klienta bez uszczerbku.  W osiągnięciu tego celu pomaga nam nowoczesny system pakowania, który chroni meble przed wstrząsami i wibracjami.

Etap 7. Montaż mebli w lokalu klienta

W związku z tym, iż zdajemy sobie sprawę, jak stresujące bywa znalezienie dobrych fachowców, którzy zamontują meble zgodnie z projektem i oczekiwaniami klienta, Franco Cavali oferuje montaż mebli na wymiar. Współpracujemy wyłącznie ze specjalistami, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i posiadają sprawdzone rekomendacje. Po zakończeniu prac montażowych, zapewniamy dokładne sprzątanie.

 

Etap 8. Serwis posprzedażowy  i gwarancyjny

W trosce o wysoki poziom zadowolenia klienta oferujemy serwis posprzedażowy. W przypadku wystąpienia problemów związanych np. z regulacją okuć, możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy naszych specjalistów. Serwis gwarancyjny Franco Cavali zapewnia zaspokojenie ewentualnych roszczeń z tytułu wad ukrytych.  Po wygaśnięciu gwarancji można skorzystać z usług serwisu fabrycznego, który zapewnia prace naprawcze i tym samym gwarantuje klientowi, iż w przypadku wystąpienia trudności nie pozostanie on sam z problemem.

Galeria Franco Cavali